Personalizacja – na czym polega i którą opcję wybrać?

Personalizacja

Kartki, albumy czy pudełka personalizowane to wyjątkowe prezenty darowane od serca. Są jedyne w swoim rodzaju, oryginalne i niepowtarzalne. W naszej pracowni powstają z najwyższej jakości polskich i włoskich papierów oraz najwyższej jakości europejskich dodatków. Tworzymy z pasją wyjątkowe rękodzieło dla wyjątkowych chwil.

Większość prac w naszym Sklepie  dostępna jest w trzech wersjach.

Możesz zdecydować, jak wykończymy zamawiany przez Ciebie produkt. Wyboru dokonujesz z rozwijanej listy na stronie produktu.

1. Bez personalizacji

Zamówiona kartka/pudełko/album będzie miała wewnątrz miejsce na odręczne wpisanie życzeń. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które cenią pismo odręczne.

Przykład kartek bez personalizacji
2. Życzenia standard

Wewnątrz zamówionej kartki wkleimy napisane przez nas życzenia  – wystarczy je podpisać! W większości prac nie ma możliwości wyboru treści standardowych życzeń.

3. Personalizacja

Wybierając tę opcję otrzymasz kartkę w pełni spersonalizowaną wewnątrz i zewnątrz (tam gdzie to będzie możliwe!). W uwagach do zamówienia podasz nam dane (imiona, daty) oraz życzenia, a my elegancko wkomponujemy je w kartkę. Możesz przesłać nam własne życzenia lub zdecydować się na życzenia standard podając od kogo mamy je podpisać. Pamiętaj, aby w korespondencji ZAWSZE powołać się na numer zamówienia!  A najlepiej podać wszystkie informacje podczas składania zamówienia w polu “uwagi”.

Przykład pudełka z personalizacją

 

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.